63ZL270MEFCG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63ZL270MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C5115503
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 20mm 270uF 5000hrs@105℃ 5mm 63V 747.5mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS