500MXG330MEFCSN35X45
MFR.Part #
500MXG330MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1137075
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.81A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 45mm 500V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS