400LSU2200MEFC51X138
MFR.Part #
400LSU2200MEFC51X138
JLCPCB Part #
C1617224
Package
Bolt,D51xL138mm
Description
-25℃~+85℃ 12.04A@10kHz 138mm 21.8mm 2200uF 400V 5000hrs@85℃ 51mm ±20% 螺栓,D51xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS