LNU2H152MSEFBN
MFR.Part #
LNU2H152MSEFBN
JLCPCB Part #
C6584317
Package
Bolt,D51xL138mm
Description
-40℃~+105℃ 138mm 1500uF 22mm 500V 51mm 6.6A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS