35USC12000MEFC30X30
MFR.Part #
35USC12000MEFC30X30
JLCPCB Part #
C1644366
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12000uF 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 35V 5.187A@10kHz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS