63YXF220MEFCT810X20
MFR.Part #
63YXF220MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1668239
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 210mΩ 220uF 364mA@120Hz 5mm 63V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS