MAL210156153E3
MFR.Part #
MAL210156153E3
JLCPCB Part #
C1619970
Package
Bolt,D35xL69.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12.8mm 15000uF 25V 29mΩ@100Hz 35mm 69.7mm 7.7A@100Hz ±20% 螺栓,D35xL69.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS