400HXW100MEFR12.5X40
MFR.Part #
400HXW100MEFR12.5X40
JLCPCB Part #
C5114934
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 400V 40mm 5mm 800mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS