35RX302700MEFC16X25
MFR.Part #
35RX302700MEFC16X25
JLCPCB Part #
C1600512
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+130℃ 16mm 25mm 2700uF 35V 4000hrs@130℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS