400HXW100MEFR12.5X45
MFR.Part #
400HXW100MEFR12.5X45
JLCPCB Part #
C5114935
Package
Plugin,D12.5xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 400V 45mm 5mm 840mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS