400HXW120MEFR14.5X40
MFR.Part #
400HXW120MEFR14.5X40
JLCPCB Part #
C5114939
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 14.5mm 3000hrs@105℃ 400V 40mm 7.5mm 930mA@120Hz ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS