50YXF4.7MEFCTA5X11
MFR.Part #
50YXF4.7MEFCTA5X11
JLCPCB Part #
C1591055
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS