400LXW150MEFR14.5X50
MFR.Part #
400LXW150MEFR14.5X50
JLCPCB Part #
C5114984
Package
Plugin,D14.5xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.06A@120Hz 12000hrs@105℃ 14.5mm 150uF 400V 50mm 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS