10PX4700MEFCG412.5X20
MFR.Part #
10PX4700MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1596093
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.35A@120Hz 10V 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 4700uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS