25ZLG330MEFCT810X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25ZLG330MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1596344
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 25V 27mΩ 330uF 4000hrs@105℃ 5mm 786.5mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS