400SXG100MEFCSN25X25
MFR.Part #
400SXG100MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1650489
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 25mm 400V 980mA@10kHz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS