200MXC470MEFCSN22X35
MFR.Part #
200MXC470MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1602373
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.175A@10kHz 200V 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS