450MXG120MEFCSN20X35
MFR.Part #
450MXG120MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1582713
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 990mA@120Hz ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS