35USC6800MEFCSN25X30
MFR.Part #
35USC6800MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1590374
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.89A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 35V 6800uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS