220MXC470MEFCSN30X25
MFR.Part #
220MXC470MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C6991398
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.48A@120Hz 10mm 220V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS