35USC6800MEFCSN22X35
MFR.Part #
35USC6800MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C3722040
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.89A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 35V 35mm 6800uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS