35USC15000MEFC30X35
MFR.Part #
35USC15000MEFC30X35
JLCPCB Part #
C1606964
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 15000uF 3000hrs@85℃ 30mm 35V 35mm 4.8A@120Hz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors