420MXH470MEFCSN25X55
MFR.Part #
420MXH470MEFCSN25X55
JLCPCB Part #
C1612350
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 420V 470uF 55mm ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS