35USC15000MEFCSN30X35
MFR.Part #
35USC15000MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1607682
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 15000uF 3000hrs@85℃ 30mm 35V 35mm 5.52A@10kHz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS