180KXF390MEFCSN25X20
MFR.Part #
180KXF390MEFCSN25X20
JLCPCB Part #
C1603143
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@10kHz 10mm 180V 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 390uF ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS