B43501A1108M60
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43501A1108M60
JLCPCB Part #
C1606755
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
1000uF 160V 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS