35MXG8200MEFCSN30X25
MFR.Part #
35MXG8200MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C3724726
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.85A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 35V 8200uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS