LLS2C681MELB
MFR.Part #
LLS2C681MELB
JLCPCB Part #
C1602815
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2.33A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS