6.3YXS12000MEFC18X25
MFR.Part #
6.3YXS12000MEFC18X25
JLCPCB Part #
C5115432
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12000uF 18mm 2.198A@120Hz 25mm 6.3V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS