400BXF12M10X16
MFR.Part #
400BXF12M10X16
JLCPCB Part #
C484949
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 12uF 16mm 400V 450mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS