B43508C2687M87
MFR.Part #
B43508C2687M87
JLCPCB Part #
C1651252
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
200V 25mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS