35MXG8200MEFCSN22X45
MFR.Part #
35MXG8200MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1582627
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.85A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 35V 45mm 8200uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS