LAR2G221MELZ45
MFR.Part #
LAR2G221MELZ45
JLCPCB Part #
C1604393
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.573A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 22mm 400V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS