25ZL330MEFC10X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25ZL330MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C5114734
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 25V 330uF 4000hrs@105℃ 566.5mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS