LGU2E391MELZ
MFR.Part #
LGU2E391MELZ
JLCPCB Part #
C3722526
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1.49A@120Hz 10mm 22mm 250V 3000hrs@105℃ 390uF 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS