35LSQ68000M51X83
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35LSQ68000M51X83
JLCPCB Part #
C1614789
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 11.664A@10kHz 21.8mm 3000hrs@85℃ 35V 51mm 68000uF 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS