LNC2W122MSEFBB
MFR.Part #
LNC2W122MSEFBB
JLCPCB Part #
C1615687
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 13.86A@10kHz 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS