450MXG470MEFASN30X50
MFR.Part #
450MXG470MEFASN30X50
JLCPCB Part #
C2838645
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.78A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS