400CFX6R8MEFCT810X16
MFR.Part #
400CFX6R8MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C5114929
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16mm 400V 5000hrs@105℃ 5mm 6.8uF 66mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS