160BXC100MEFC16X20
MFR.Part #
160BXC100MEFC16X20
JLCPCB Part #
C1651330
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 12000hrs@105℃ 160V 16mm 20mm 639mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS