350WXA68MEFCGC18X25
MFR.Part #
350WXA68MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C1600441
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+125℃ 18mm 2000hrs@105℃ 25mm 350V 595.5mA@10kHz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS