200USG1000MEFC25X35
MFR.Part #
200USG1000MEFC25X35
JLCPCB Part #
C1497924
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 200V 25mm 3.25A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS