400MXK1000MEFC35X50
MFR.Part #
400MXK1000MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1621181
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 3.78A@10kHz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS