200VXG1000MEFCSN35X30
MFR.Part #
200VXG1000MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1612998
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 1000uF 10mm 2.91A@10kHz 200V 30mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS