35USC10000MEFCSN30X30
MFR.Part #
35USC10000MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1606572
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 3.59A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 35V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS