350VXR100MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
350VXR100MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1019713
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 30mm 350V 690mA@120Hz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS