450VXG100MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450VXG100MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1603624
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 1.232A@10kHz 100uF 10mm 22mm 30mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS