10YXF1000MEFCT810X16
MFR.Part #
10YXF1000MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C1593996
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 120mΩ 16mm 577.5mA@120Hz 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS