250WA100MEFCGC18X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250WA100MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1599464
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 18mm 2000hrs@85℃ 20mm 250V 507mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS