LNY2W152MSEGBN
MFR.Part #
LNY2W152MSEGBN
JLCPCB Part #
C1497890
Package
Bolt,D63.5xL68mm
Description
-40℃~+85℃ 11.06A@10kHz 1500uF 2000hrs@85℃ 28.6mm 450V 63.5mm 68mm ±20% 螺栓,D63.5xL68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS